מי אנחנו?

FEDER
מלבישים לכם את הבית

חברת "פדר" מובילה את תחום מוצרי הטקסטיל ומביאה סטנדרט חדשני בכל הקשור למבחר, מגוון ומחירים אטרקטיביים של מותגי טקסטיל. החברה שהחלה את דרכה לפני ארבעה עשורים בחנות בוטיק השוכנת בבני ברק, החליטה לפתוח חנות אונליין למכירת מוצריה, על מנת שכולם יוכלו ליהנות מהמבחר ומאיכות המוצרים.

החברה מייבאת מוצרי טקסטיל מכל רחבי העולם, כמו גם מחברות ישראליות בתוצרת כחול-לבן. כחלק מייעול השירות, החברה מציעה חבילות נדוניה ייעודיות לזוגות צעירים, כך שניתן לקצר בזמן ולרכוש חבילות מוזלות ומותאמות אישית. המחירים הנוחים לצד מוניטין החברה מעידים על הקפדה יתרה של איכות המוצרים, כמו גם על ערכים ישנים וטובים המלווים את החברה מיום הקמתה.

בחנות תוכלו למצוא מגוון מותגי איכות כגון מצעים בשלל עיצובים, כלי מיטה מגוונים, מפות מעוצבות על פי מיטב הטרנדים האחרונים ועד לאקססורייז מגוון ומשלים כמו מפיות נוי, חבקי מפיות, מתנות ועוד. כחלק מהשירות, חברת פדר מציעה מכונת ריקמה חדשנית ומתקדמת, כך שניתן להדפיס כל כיתוב רצוי על גבי מגבות, מצעים ומפות.

פדר מעניקה שירות אישי ויחס לבבי לכל לקוח, ואחריות מלאה על כלל המוצרים הנמכרים באתר החברה – גם לאחר הקנייה. כל מה שנותר לכם הוא ליהנות מעולם שלם של חוויות קטנות שישדרגו פלאים את איכות חייכם. צוות חברת פדר מזמין אתכם לרכוש באתר אונליין המאובטח, או להגיע לחנות השוכנת ברחוב רבי עקיבא 98 בני ברק (גן ורשא).

דברו איתנו
או בואו לבקר

רחוב רבי עקיבא 98 בני ברק (גן ורשא).

כתיבת תגובה